29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

BHİD'de yeni dönem

Serdar Ömeroğulları bayrağı devraldı.

03 Mayıs 2012 Perşembe 17:35
BHİD'de yeni dönem
 Marka kent olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Bursa için önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin genel kurulu geçtiğimiz günlerde Nilpark AVM’de gerçekleşti.
 
Üyelerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurul keyifli bir ortamda gerçekleşirken hizmet yarışında bayrağı eski başkan Ebru Koçanalı’dan devralan Serdar Ömeroğulları ve ekibi oldu.
 
Genel Kurul sonucunda bir konuşma yapan yeni başkan Serdar Ömeroğulları “Bu bir hizmet yarışıdır, öncelikle bir önceki yönetime geçirdikleri başarılı çalışma dönemi ve emekleri için teşekkür ediyorum” dedi.
 
1992 yılında kurulmuş ve bu yıl yirminci yılını dolduran BHİD’in, günümüzde en önemli konuların arasında yer alan iletişim alanındaki uzmanları bünyesinde barındıran bir meslek örgütü olduğuna değinen Ömeroğulları “görev ve sorumluluğumuz çok büyük, hem kamu hem de özel sektörde halkla ilişkilerin yeri ve önemini anlatmak en başta gelen sorumluluğumuzdur” diye konuştu. Ayrıca hem üyelerinin hem de henüz üyesi olmamış meslek mensuplarının da kişisel gelişimleri ve çalışma hayatları ile ilgili çalışmalar yürüteceklerini söyleyen Ömeroğulları tüm meslek mensuplarını BHİD çatısı altında buluşmaya davet etti.
 
İki yıl boyunca görev yapacak olan yeni yönetim kurulu Serdar Ömeroğulları, Ercan Özel, Mehmet Uzun, Arzu Özel ve Esin Karagöz’den oluştu.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV