29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

DOSABSİAD YÖNETİMİ, TETSİAD BAŞKAN ADAYI BAYRAM’I AĞIRLADI.

TETSİAD Başkan Adayı Hasan Bayram, DOSABSİAD'ı ziyaret etti.

20 Ağustos 2019 Salı 15:06
DOSABSİAD YÖNETİMİ, TETSİAD BAŞKAN ADAYI BAYRAM’I AĞIRLADI.

27 Ağustos’ta yapılacak seçim öncesi Bursa’da temaslarda bulunan Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TETSİAD) Başkan Adayı Hasan Bayram, Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (DOSABSİAD) de ziyaret etti.

TETSİAD Başkan Adayı Hasan Bayram, DOSABSİAD Başkan Yardımcısı Onur Kutlualp ile DOSAB Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Işık’ın yanı sıra DOSAB ve DOSABSİAD üyeleri tarafından ağırlandı.

DOSABSİAD Dernek Merkezi’nde görüşmede konuşan DOSABSİAD Başkan Yardımcısı Onur Kutlualp, TETSİAD’ın Türkiye’deki ev tekstilinin çatı kuruluşu olduğunu kaydetti. Bursa’da TETSİAD’a üye 300 civarı firmanın bulunduğunu, bu firmalar arasından 90’ının da DOSAB’da üretim yaptığını hatırlatan Kutlualp, TETSİAD Başkan Adayı Hasan Bayram’a çıktığı yolda başarılar diledi.

DOSAB Yönetim Kurulu Üyesi Kemal Işık da Hasan Bayram’a çalışmalarında kolaylıklar dilerken, 27 Ağustos’taki seçimin sektör adına hayırlı olması temennisinde bulundu.

Bursa’nın Türk ev tekstilinde önemli bir şehir olduğuna dikkat çeken Başkan Adayı Bayram ise TETSİAD’ın çalışmaları ve göreve seçilmeleri halinde hayata geçirmek istedikleri projeler hakkında bilgiler verdi.

Anahtar Kelimeler: DOSABSİAD TETSİAD
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV