29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

Akyapak Teknolojisi KONMAK'taydı

Gn. Md. Harman : Dünyaya pazarlanan teknolojilerimizi sergiledik.

01 Mayıs 2012 Salı 12:24
Akyapak Teknolojisi KONMAK'taydı
 Türkiye'nin ve Dünya'nın en önemli makine fuarlarında mutlaka yer alan Akyapak, 26-29 Nisan arasında Tüyap Konya'da gerçekleştirilen Uluslararası KONMAK 2012 Fuarı’na da katılarak dünyaya pazarladığı teknolojisini Konya’da sergiledi.
1. Salonda kurduğu stantta en yeni makinesi 1APD 1200x2400 Plaka Delme Makinesi'ni de sergileyen Akyapak, ziyaretçilerine makinenin üstün özelliklerini uygulamalı olarak gösterdi. Hem yurtiçi hem de yurtdışı ziyaretçilerinden ilgi gören Akyapak standında firmanın dünyaca tanınan AKBEND AHS Silindir Bükme, ABM Boru Bükme ve APK Profil Bükme makinelerinden örnekler sergilendi. ABM Boru Bükme Makinesi’nin çalışma performansı yine uygulamalı olarak ziyaretçilere anlatıldı.
SIRA YURTDIŞI FUARLARINDA
 
Akyapak Makine Genel Müdürü İbrahim Harman, fuarlara verdikleri önemi vurgularken “Katıldığımız fuarlar, yeni ve var olan teknolojilerimizi bir arada ve yakından tanıtma fırsatı veriyor. Bu yüzden sektörde isim yapmış büyük fuarlarda mutlaka yer almaya gayret gösteriyoruz” dedi. KONMAK Fuarı’nda da yer almaktan memnun olduklarını belirten Harman, mayıs ayı içerisinde ise bu kez yurtdışında kendilerini iki önemli fuarın beklediğini kaydetti. Harman “Biri Polonya’nın Poznan kentinde 29 Mayıs-1 Haziran arasında gerçekleştirilecek olan ITM (Innovation, Technology, Machine) Fuarı, diğeri ise yine 29 Mayıs’ta başlayıp 2 Mayıs’a kadar sürecek olan Arjantin FIMAQH Fuarı olacak. Bu fuar ise Buneos Aires’te gerçekleşecek. Fuar takvimimizi www.akyapak.com.tr’den takip edebilirsiniz” diye konuştu.
 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV