29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

Salyam Grup'tan dev yatırım

Brüksel’de 20 bin m2’lik mağazası açılışını Bakan Egemen Bağış yaptı.

08 Nisan 2012 Pazar 20:03
Salyam Grup'tan dev yatırım
Belçika’daki Türk girişimciler yeni yatırımlar yaparak Belçika ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor. Salyam Group yıllardır beraber çalıştığı COPA markasıyla, Brüksel’in Vilvoorde bölgesinde 20 bin metrekarelik alana kurduğu yapı malzemeleri depolama ve satış tesisini açarak mağazalar ağına bir yenisini daha eklemiş oldu.
23 Mart 2012 tarihinde COPA‘ nın Belçika distribütörü olan ve başarılı iş adamı Turan Saylam’ın Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı SaylamGroup firmasına ait yeni iş merkezinin açılışını, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış yaptı. Coşkunöz Radyatör A.Ş. Genel Müdürü Mehmet Besler ve Coşkunöz Radyatör’ün Almanya’daki iştiraki CopaHeizung GmbH Ticaret Müdürü Yavuz Korkmaz’ın da aralarında bulunduğu Türk ve Belçikalı iş adamları resepsiyonda gerçekleştirilen müzik dinletileri ve halk oyunlarına büyük ilgi gösterdi.
Beraberinde Büyükelçi İsmail Hakkı Musa ile SaylamGroup firmasına ait Vilvorde’deki iş merkezine gelen Bakan Egemen Bağış’ı, SaylamGroup adına Yönetim Kurulu Başkanı Turan Saylam ve ailesi sıcak bir şekilde karşıladı. Saylam tesislerini gezen ve yurtdışında yaşayan Türklerin başarıları ile övündüklerini belirten Bakan Egemen Bağış, bütün engellemelere rağmen Türk iş adamlarının başarılarının artarak devam ettiğini, Türklerin Avrupa’da yaptıkları yatırımlarının da gurur verici olduğunu belirtti. Türkiye’nin Avrupa Birliği ülkelerinde yaşayan 5,2 Milyonvatandaşı ile çoktan Avrupalı olduğunun altını çizen Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, Salyam Group’u başarılı faaliyetlerinden dolayı tebrik etti.
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV