29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

KAYAPA OSB, BTÜ İLE İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR.

KAYAPA OSB BAŞKANI TOY, BTÜ REKTÖRÜNÜ ZİYARET ETTİ…

20 Ağustos 2019 Salı 15:28
 KAYAPA OSB, BTÜ İLE İŞBİRLİĞİNE GİDİYOR.

Kayapa Organize Sanayi Bölgesi (Kayapa OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir’i ziyaret etti.

Kayapa OSB Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy, BTÜ Rektörü Prof. Dr. Karademir’i, üniversitenin Mimar Sinan Yerleşkesi’ndeki makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, Yalçın Toy’un ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ve her türlü işbirliklerine açık olduklarını söyledi.

Ev sahipliğinden ötürü Rektör Karademir’e teşekkür eden Yalçın Toy ise Bursa’nın önemli bir sanayi şehri olduğuna dikkat çekti. Toy, “Bursa; turizmiyle, tarihiyle, kültürel mirasıyla, doğasıyla ve sanayisiyle fark yaratan bir şehir konumunda bulunuyor. Bunlara ek olarak iki devlet üniversitesi ve bu üniversitelerin başarılarıyla da dikkatleri üzerine çeken bir kentiz. Biz de Bursa’nın en yeni OSB’si pozisyonunda bulunuyoruz. Meşakkatli bir sürecin içerisindeyiz. Bölgemizin geleceğini şekillendiriyoruz. Bu noktada profesyonel destek alıyor ve her türlü fikre aynı ehemmiyetle yaklaşıyoruz. Üniversitelerimiz de bu süreçte bizlerin önemli paydaşları arasında yer alıyor. Bugünkü ziyaretten güzel fikirler ve işbirliklerine kapı aralanacağına inanıyorum. Bu noktada sizlerle işbirliğine hazırız” dedi.

Yapılan açıklamaların ardından ziyarette, olası işbirliği konuları masaya yatırıldı.

Anahtar Kelimeler: KAYAPA OSB BTÜ
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV