29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

NOSAB 31 MART SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

“EKONOMİDE ÜRETİM VE İSTİHDAM ODAKLI BİR DÖNEME GİRECEĞİZ…”

10 Haziran 2019 Pazartesi 17:02
NOSAB 31 MART SEÇİMLERİNİ DEĞERLENDİRDİ

Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, 31 Mart Mahalli İdare Seçimlerinin ardından ekonomide üretim ve istihdam odaklı bir döneme gireceğimizi belirtirken, “Sanayicilerin ve iş insanlarının, oluşan güven ortamı içerisinde ekonomi gündemine yoğunlaşarak yeni yatırımlara yönelmesini ve ülkemize katma değer sağlayacak hamlelerin hız kazanmasını ümit ediyorum” dedi.

 

Açıklamasında, Bursa’da seçilen belediye başkanları ile belediye meclisi üyelerini tebrik ettiklerini dile getiren NOSAN Başkanı Gülmez, “Hangi partiden olursa olsun, seçilen tüm yöneticilerimizin, bütün Bursa’yı kucaklaması ve hizmet odaklı düşünmesi en büyük arzumuzdur” şeklinde konuştu.

 

Nilüfer Organize Sanayi BölgesiYönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez’in açıklaması şöyle:

 

“Geçtiğimiz birkaç yıl Türkiye için bol seçimli ve siyaseten hareketli bir dönem oldu. 31 Mart yerel seçimlerinin sona ermesiyle hem ülkemiz hem de Bursa’mız için yeni bir döneme girdik. Hem sanayide hem de turizmde ilerlemeyi hak eden Bursa’mız için, önümüzdeki dört yılın en iyi biçimde değerlendirileceğine inanıyorum. Hangi partiden olursa olsun, seçilen tüm yöneticilerimizin, bütün Bursa’yı kucaklaması ve hizmet odaklı düşünmesi en büyük arzumuzdur. Önümüzdeki dönemde, umudumuz, Bursa’nın sosyal ve kültürel anlamda gelişme; ekonomik anlamda kalkınma göstermesidir. Ekonomide üretim ve istihdam odaklı bir döneme gireceğimizi düşünüyorum. Sanayicilerin ve iş insanlarının, oluşan güven ortamı içerisinde ekonomi gündemine yoğunlaşarak yeni yatırımlara yönelmesini ve ülkemize katma değer sağlayacak hamlelerin hız kazanmasını ümit ediyorum. Bu dileklerle Bursa’da seçilen belediye başkanlarımızı ve belediye meclisi üyelerimizi tebrik ediyor; sonucun Bursa’mız için hayırlı olmasını diliyorum.”

Anahtar Kelimeler: Nosab Erol Gülmez
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV