29 Kasım 2021 Pazartesi

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

BTSO ile Akbank'tan kredi protokolü

1-2 yıl anapara ödemesiz finansman imkanı…

22 Mayıs 2012 Salı 23:24
BTSO ile Akbank'tan kredi protokolü
BTSO ile Akbank arasında imzalanan kredi protokolüyle , firmalardan gelen yatırım kredisi talepleri için 1-2 yıl anapara ödemesiz döneme sahip uzun vadeli ya da orta vadeli finansman imkanı sağlanıyor.
 
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Celal Sönmez ile Akbank Bursa Ticari Şube Müdürü Murat Yolartıran’ın katılımı ile imzalanan işbirliği protokolü ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine bankacılık işlemlerinde avantajlar içeren KOBİ Destek Paketi, Yatırım Kredisi, Ticari Gayrimenkul Kredileri, Taksitli Ticari Kredileri, Gayrinakdi Kredileri ve dış ticaretin finansmanı amacıyla krediler ile Aidat Tahsilat Sistemi hizmetleri sunulacak
 
Akbank'ın Bursa Ticaret ve Sanayi  Odası üyelerine  avantaj yağmuru
 
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Akbank arasında imzalanan protokol ile sunulan KOBİ Destek Paketi'nde, KOBİ Destek Kredisi, POS Hizmetleri, Çek Karnesi, İşyeri ve POS Plus Sigortası, Şirket Kredi Kartı (Axess Business/Wings Business), Otomatik Ödeme Talimatı, Vergi/SGK Ödemeleri bulunuyor. Paket avantajlarından yararlanmak için KOBİ Destek Kredisi, Ticari Artıpara Kredisi ve Axess Business/Wings Business Kredi Kartı sahibi olunması gerekiyor.
 
Anlaşma kapsamında, KOBİ Destek Kredisi’nden yararlanarak, Ticari Artı Para Kredisi ile Şirket Kredi Kartı kullanan tüm KOBİ’ler 3 ay boyunca pek çok avantaja sahip oluyor. 150.000 TL’ye kadar KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler, Akbank şubelerinden 10 adet havale, 10 adet EFT, 10 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz  gerçekleştirebiliyorlar. 10 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurlarken ayrıca Akbank POS hizmetini kullanmaya başlayanlardan da POS hizmet ücreti alınmıyor.
 
150.000 lira üzeri KOBİ Destek Kredisi kullanan müşteriler Akbank şubelerinden 20 adet havale, 20 adet EFT, 20 adet çek tahsilatı ile internet şubeden ise sınırsız havale ve EFT işlemini ücretsiz  gerçekleştirebiliyorlar.  25 yapraklı çek karnesine vergi hariç ücretsiz sahip olurlarken, Akbank POS hizmetini kullanmaya başlayanlardan da POS hizmet ücreti alınmıyor.
 
 
İşini büyütmek için yatırım yapmak isteyenlere uygun koşullarda finansman desteği sağlanacak
 
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası ile Akbank arasında imzalanan protokol kapsamında çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren firmalardan gelen yatırım kredisi talepleri için 1-2 yıl anapara ödemesiz döneme sahip uzun vadeli ya da orta vadeli finansman imkanı sağlanıyor.
 
Bunların dışında, yeni fabrika, depo, ofis katları, hastane binası, otel/motel/tatil köyü, dükkan, showroom, alışveriş merkezi, satış yeri, büro vb. yatırım yapmak isteyen firmalara uygun
koşullarda İşyeri Kredisi kullandırılacak.
 
Ayrıca, mevcut arsası üzerine fabrika, satış merkezi, showroom, alışveriş merkezi vb işyeri veya toplu konut yapmak isteyen, başlamış olduğu inşaatı bitirmek isteyen, faaliyette bulunduğu binayı yenilemek isteyen firmalara da yine uygun koşullarda İşyeri Yenileme-Bitirme Kredisi sağlanacak.
 
Bunlara ek olarak, arsa satın almak isteyen firmalara Ticari Arsa Alım Kredisi kullanım olanağı sağlanacak. Protokol çerçevesinde, Makine Ekipman Kredisi, Hammadde Alım Kredisi, Taşıt/Filo Alım Kredisi de avantajlı koşullarda kullanılabilecek.
 
Bursalı ihracatçı KOBİ'ler, protokol avantajlarından yararlanarak, İhracat Akreditif İskontosu, İhracat Faktoringi, Mal Mukabili İhracat Kredisi, Akreditif Karşılığı İhracat Kredisi, İhracat Kredisi (Döviz veya TL), Vesaik Üzerine Avans Kredisi, Dövizli Şahıs ve Firma Çeki Karşılığı Kredi ile İştira Kredisi, Eximbank Kredileri ve Prefinansman Kredilerini de kullanabilecekler.
 
Diğer taraftan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri aidat ödemelerini de Akbank şubelerinden ya da hesaplarından verecekleri otomatik ödeme talimatı ile gerçekleştirebilecekler.
 
 
  
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV