05 Aralık 2021 Pazar

Çevikel: İhracata destek artarak devam etmeli"

BTSO'nun TOBB Genel Kurulu çıkarması

Bursa, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delegeleri, Bursalı kadın ve genç girişimciler tarafından temsil edildi.

20 Mayıs 2012 Pazar 14:49
BTSO'nun TOBB Genel Kurulu çıkarması
Foto galeriye git  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) bugün TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi'nde yapılan 67. Genel Kurul Toplantısı'nda, Bursa iş dünyası, BTSO Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delegeleri, Bursalı kadın ve genç girişimciler tarafından temsil edildi.
TOBB’un 67. Genel Kurul toplantısına; Bursa'dan TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve BTSO Meclis Başkanı İlhan Parseker başta olmak üzere BTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ve TOBB Delegesi Ali Hazır ve Mahmut Yılmaz, TOBB Delegeleri Sedat Çağlar, Erol Dağlıoğlu, Halil Bağlan, Hasan Bayrak, Sami Bilge, Abdülkadir Ekinci, Zafer Tolunay, H.Zeki Tunaoğlu, Metin Ceylan, Hüseyin Özdilek, İsmail Ulubey, Ali Yılmaz ve Abdullah Bilaçlı ve BTSO Genel Sekreteri Nihat Balkan ile TOBB Kadın ve Genç Girişimciler Bursa Kurulları üyelerinden oluşan 25 kişilik heyet iştirak etti. 
Türkiye'nin 81 ilinden gelen delegelerin yoğun ilgi gösterdiği seçimsiz Genel Kurul, Başbakan Recep Tayip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Devlet Bakanı Zafer Çağlayan başta olmak üzere, sivil toplum örgütü temsilcileri ile delegelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
YILMAZ VE BİLAÇLI’YA ÖDÜL
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin 67. Genel Kurul organizasyonu kapsamında düzenlenen Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni’nde TOBB Delegeliği’nde 10. Yılını dolduran BTSO Meclis Üyeleri Ali Yılmaz ve Abdullah Bilaçlı’ya plaketlerini TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu verdi.
 
BURSA STANDINDA YÖRESEL TADLAR
 
Genel Kurul öncesi TOBB Merkez Binası bahçesinde 66 oda ve borsanın kurduğu standlarla Genel Kurul üyelerine yöresel ürünler ikram edildi.
 
Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın kurduğu 5 standda da Türkiye’nin dört bir yanından gelen yaklaşık 2 bin kişiye Bursa’nın kebabı, üzüm şırası, maden suyu ve kestane şekeri ikram edildi.
 
Kafkas Kestane Şekeri, Kınık Maden Suyu ve Uludağ Kebapçısı’nın yer aldığı Bursa standına, yoğun ilgi olurken, TBMM Başkanı Cemil Çiçek ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı da, Ödül Töreni sonrası Bursa standını ziyaret etti.
Organizasyon kapsamında; 81 ilden gelen TOBB delegeleri geleneksel olarak Anıtkabir’i de ziyaret etti.
 
    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Yeni teşvik paketi beklentilerinizi karşıladı mı ?

EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
ARŞİV